12. decembrī Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē jau vienpadsmito reizi notika Sociālā dienesta rīkotais koncerts “Ziemassvētku brīnumu gaidot”, kurā vairāk nekā simts koncerta dalībnieki – cilvēki ar īpašām vajadzībām ar dziesmas un dejas palīdzību meklēja Ziemassvētku brīnumu un uzbūra skaistus Ziemassvētkus sapņus. Koncertā piedalījās arī viesmākslinieki – kanisterapijas komanda ar apmācītiem suņiem.

Emocionāli piesātinātais un sirsnīgais Ziemassvētku koncerts divu stundu garumā kā parasti pulcēja plašu skatītāju un atbalstītāju pulku, kuri ar aplausiem un ovācijām aktīvi uzmundrināja māksliniekus.

 

Koncerta dalībniekus ar tuvojošiem Ziemassvētkiem sveica Domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, novēlot visiem kopā veidot Liepāju laimīgu – tīru, sakoptu un tādu, kurā valda mīļums un sapratne starp cilvēkiem.
Koncertu atklāja dvīņu māsas Sanija un Sanita Rozes ar dziesmu „Ak,eglīte!”.
Uzstājās 12 kolektīvi no dažādām sociālām iestādēm – Liepājas Speciālā internātpamatskola ar atraktīvām mūsdienu dejām, Sociālā dienesta Dienas centrs personām ar garīgās attīstības traucējumiem ar muzikālu uzvedumu „Laimes putnu gaidot”, Veco ļaužu mājas vokālais ansamblis „Dālijas” – arī ar pašu sacerētu dziesmu, sieviešu invalīdu asociācijas „Aspazija” vokālais ansamblis Austras Pumpures vadībā. Kupli pārstāvēts bija VSAC „Kurzeme” – filiāļu pašdarbnieki no „Iļģiem”, Pusceļa mājas, „Aizvīķiem” dejoja modernās dejas, dziedāja un bija sagatavojuši teatralizētu uzvedumu „Sarkangalvīte un vilks”. Liepājas Neredzīgo biedrības dalībnieces Solveiga Vildmane, Zoja Smirnova un Dace Stieģele uz klavierēm atskaņoja vairākus klasiskus skaņdarbus, bet Latvijas Nedzirdīgo Savienības Liepājas reģionālās biedrības latvju deju kopa uzstājās ar jautrām dejām. Liepājas BJC klubiņš „Pasaulīte” Artas Salmiņas vadībā bija sagatavojis „Deju par rozīti” ar koncerta jaunāko dalībnieku bitītes lomā. Ar kustību rotaļām uzstājās Liepājas Kristīgās pirmsskolas izglītības iestādes rehabilitācijas grupa „Cerībiņa”.
Jaukus prieka mirkļus koncerta dalībniekiem un apmeklētājiem bija sagatavojuši īpašie viesi – Kanisterapijas komanda ar apmācītiem suņiem Greisu, Dakotu un Alfonu.
Koncerta noslēgumā tā dalībniekus sveica Domes priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Hadarovičs, novēlot katram atrast savu „laimes putnu” un Ziemassvētku brīnumu. Sociālā dienesta direktore Iveta Bartkeviča pateicās visiem māksliniekiem, kuri gadu no gada neatlaidīgi gatavojas šim koncertam un novēlēja katram būt mīlētam – gan no saviem tuvajiem, gan no Dieva.
Sieviešu biedrība „Diva Rossa” dāvanā katram kolektīvam solīja sagatavot koncerta priekšnesuma videoierakstu. Visiem tika Ziemassvētku dāvanas un arī krāšņs salūts turpat uz skatuves.
Gunta Jākobsone,
sabiedrisko attiecību speciāliste,
m.t. 29106561
guntaj@dome.liepaja.lv
guntaj@liepsd.lv
www.liepaja.lv

 

PASTĀSTI CITIEM: