11. decembrī Latviešu biedrības namā notika Liepājas Pensionāru biedrības rīkotais tradicionālais un vienmēr kupli apmeklētais Kurzemes senioru sadziedāšanās un sadancošanās Ziemassvētku koncerts.
Koncerta atklāšanā tā dalībniekus sveica Domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš: „Sirsnīgs paldies Liepājas Pensionāru biedrības vadītājai, pasākuma menedžerei Astrīdai Vērdiņai, kura kopā ar biedrības aktīvistiem jau vairāk nekā desmit gadus spēj noorganizēt tik skaistus, neaizmirstamus Kurzemes senioru sadancošanās un sadziedāšanās svētkus Liepājā. Lai visiem dalībniekiem raits deju solis un skanīgas balsis!”.


Koncertā piedalījās 24 kolektīvi ar vairāk nekā diviem simtiem dalībnieku no visas Kurzemes. Liepāju pārstāvēja seši dziedoši kolektīvi. Pārējie dalībnieki bija ieradušies no apkārtējiem Kurzemes novadiem – Durbes, Nīcas, Grobiņas, Aizputes, Vērgales u.c. Tālākie viesi bija mērojuši ceļu pat no Brocēniem, Sabiles, Saldus, Kuldīgas.
Katrs kolektīvs izdziedāja vai izdejoja divus priekšnesumus, bet koncerta noslēgumā visi kopkorī nodziedāja “Klusa nakts, svēta nakts”. Koncertu vadīja aktieris Jānis Dreiblats.
Senioru koncerts turpinājās ar dejām un lustēšanos Valda Aivara muzikālajā pavadījumā.

Gunta Jākobsone,
sabiedrisko attiecību speciāliste,
m.t. 29106561
guntaj@dome.liepaja.lv
guntaj@liepsd.lv
www.liepaja.lv

PASTĀSTI CITIEM: