No šā gada 1.janvāra Liepājas Domes Sociālajā dienestā  ir ieviests jauns, līdz šim nebijis, sociālās  rehabilitācijas pakalpojums bērniem ar invaliditāti, lai uzlabotu šo bērnu funkcionēšanas spējas, veicinātu attīstību un veselības stāvokļa nepasliktināšanos. Pakalpojumu reizi gadā par kopējo summu līdz 250 euro apmaksās no pašvaldības budžeta.
Pakalpojums ir ieviests ar mērķi, lai katrs bērns saņemtu tieši viņa veselības stāvokļa uzlabošanai piemērotāko rehabilitācijas veidu, kā piemēram, reitterapiju, baseina apmeklējumu, kanisterapiju nodarbības pie logopēda, masāžas utt.
Katrs gadījums, kad bērnam invalīdam būs nepieciešams sociālās rehabilitācijas pakalpojums, tiks izvērtēts individuāli, tāpēc vecāki tiek laipni aicināti griezties Sociālajā dienestā un risināt jautājumus par sociālās rehabilitācijas saņemšanas iespējām bērniem invalīdiem.
Sociālās rehabilitācijas pakalpojumu par pašvaldības budžeta līdzekļiem ir tiesības saņemt bērnam ar invaliditāti, kuram ģimenes ārsts vai ārsts speciālists devis atzinumu par atbilstošāko sociālās rehabilitācijas pakalpojuma veidu, jo tikai vecāki, sadarbojoties ar ārstiem speciālistiem, var noteikt, kas ir labākais tieši viņa bērnam.
Pakalpojums netiek piešķirts, materiālā veidā, bet gan tiek apmaksāts rēķins, kuru izsniedzis rehabilitācijas pakalpojuma sniedzējs, kalendārajā gadā nepārsniedzot kopējo summu 250 euro.
Sīkāka informācija Sociālajā dienestā, E.Veidenbauma ielā 3, Sociālo pakalpojumu daļā, 219.kabinetā, pieņemšanas laikos: pirmdienā un piektdienās no 14.00 līdz 17.00, otrdienās no 9.00 līdz 12.00, ceturtdienās no no 15.00 līdz 18.00. Kontakttālrunis:  634 89673

Gunta Jākobsone,
sabiedrisko attiecību speciāliste,
mob.t.29106561

 

PASTĀSTI CITIEM: