No 2. līdz 30. jūnijam Liepājā darbosies divas Domes Sociālā dienesta rīkotās bezmaksas dienas nometnes 30 bērniem no sociālā riska ģimenēm vecumā no 7 – 12 gadiem un radošā nometne 25 bērniem invalīdiem ar garīgās attīstības un kustību traucējumiem.

Nometne bērniem no sociālā riska ģimenēm notiks Liepājas 8.vidusskolā, šogad tās tēma ir „Aizraujošā olimpiāde 2014” – lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu un sporta aktivitātes, kā arī radošumu un draudzīgu attiecību veidošanos starp vienaudžiem. Nometnē plānotas dažādas sporta aktivitātes gan komandu sporta veidos futbolā un hokejā, gan individuālās sacensības. Paredzēta arī ekskursija uz Amatnieku namu, boulinga apmeklējums un smilšu skulptūru konkurss pludmalē. Nometnes noslēgumā bērnu kopīgi sagatavos koncertu „Popiela”. Bērnus nodrošinās ar ēdināšanu trīs reizes dienā, dažādām aktivitātēm, ekskursijām Liepājā un ārpus Liepājas. Nometni vadīs 8. vidusskolas skolotāja Gaļina Kulačenoka.
Radošā nometne 25 bērniem ar īpašām vajadzībām vecumā no 7 līdz 18 gadiem notiks Liepājas Speciālā internātpamatskolā Klaipēdas ielā 94. Bērni nodarbībās skolas pedagogu vadībā apgūs dažādas prasmes – rokdarbus, floristiku, spēlēs dažādas spēles utt. Plānots arī kinoteātra „Balle” apmeklējums un citas izklaides pilsētā. Nometnes noslēgumā – 27. jūnijā paredzēta bērnu nometnes laikā darināto darbiņu izstāde un koncerts vecākiem.
Sociālā dienesta nometņu darbības nodrošināšanai pašvaldība šogad atvēlējusi 12 800 eiro – katrai nometnei 6400 eiro.
Gunta Jākobsone,
sabiedrisko attiecību speciāliste,
m.t. 29106561
guntaj@dome.liepaja.lv
guntaj@liepsd.lv
www.liepaja.lv

 

 

PASTĀSTI CITIEM: