Kopš šā gada septembra viena no Anonīmo Alkoholiķu (AA) kustības grupām –  “Atveseļošanās ceļš” – atsāk pulcēties Flotes ielā 7 – Narkoatkarības pārvarēšanas palīdzības punkta (NPPP) telpās. Pirmā sapulce – trešdien, 3.septembrī plkst.17:30.

AA kustība vieno cilvēkus, kuri cietuši no alkohola lietošanas, savukārt Al-Anon ir alkoholiķu draugu un tuvinieku sadraudzība, kuri uzskata, ka viņu dzīvi ir iespaidojusi tuva cilvēka dzeršana.

Š.g. 8.septembrī plkst.18:00 Friča Brīvzemnieka ielā 54 notiks Al-Anon atklātā sapulce, uz kuru aicināti visi interesenti – gan alkohola atkarīgie, gan arī viņu ģimenes locekļi, tuvinieki, draugi un speciālisti, kas vēlas iepazīties ar AA un Al-Anon kustību.

Tāpat informējam, ka kopš septembra NPPP atsāk darboties Garīgā atbalsta un palīdzības grupa, kurā gaidīti visi un ikviens, kas ilgojas tikt uzklausīts un saprasts, rast dzīves jēgu un atbildes uz interesējošiem jautājumiem par dzīves nemateriālo pusi. Grupas mērķauditorija nav tikai atkarīgās personas, tā ir nediskriminējoša arī valodas un dzimuma ziņā – atvērta ikvienam. Grupa notiek otrdienās plkst.16:00.

 Informācija par visām Liepājā esošajām AA grupām
grupas

PASTĀSTI CITIEM: