Maija pēdējā nedēļā Liepājas Bērnunamā ar bērniem un pedagogiem strādāja Arnis Irbe, kuru atceramies arī kā “Latvijas lepnumu”. Arnis Irbe Liepājas Bērnunamā nedēļas laikā noorganizēja plašu nodarbību programmu – dažādas spēles, rotaļas mazākajiem, dzejas vakaru, svētbrīžus, koncertu ar mūziķa Ainara Virgas piedalīšanos, kopīgus filmu vakarus, garīgas sarunas ar Bērnunama darbiniekiem par izdegšanas sindromu utt.

“Tāds piedzīvojums man vēl nav bijis! Liepājas Bērnunamā jutos kā lielā ģimenē, arī ar saviem nerātņiem. Brīnišķīga māja – Dieva auklējums!”, ar neslēptu prieku un gandarījumu atzina Irbe.
Viņš arī plāno atgriezties Liepājas Bērnunamā tuvākajā laikā ar savas jaunās grāmatas “Ja esi atkarīgs” prezentāciju.

Arnis Irbe ir tukumnieks, kurš pats sirdzis ar alkoholismu, lietojis narkotikas, sēdējis cietumā. Vienlaikus viņš ir arī tas, par kuru Valsts probācijas dienestā saka – patiess, gaišs, uzticams cilvēks, paraugu paraugs, kurš izkļuvis no melnās bedres un tagad nesavtīgi palīdz citiem grūtībās.

Arnis Irbe ir pierādījis – ja cilvēks grib mainīties, tad viņš to noteikti var. Šobrīd Irbe strādā rehabilitācijas centrā “Spuņciems”, veic brīvprātīgā darbu visā Latvijā, bieži apciemo arī bērnunamus.
Liepājas Bērnunama vadītāja Ināra Roze saka paldies Arnim Irbem par veiksmīgo sadarbību. Viņa atzina, ka bērni bijuši ļoti priecīgi par šādu apciemojumu un viegli atraduši kontaktu ar Arni Irbi. Gan bērni, gan darbinieki uzzinājuši daudz jauna no Arņa Irbes dzīves pieredzes.

Gunta Jākobsone,
sabiedrisko attiecību speciāliste,
m.t. 29106561
guntaj@dome.liepaja.lv
guntaj@liepsd.lv
www.liepaja.lv

PASTĀSTI CITIEM: