28. maijā Narkoatkarības pārvarēšanas palīdzības punkts Veselības mēneša ietvaros 20150528_150406noorganizēja apmācību semināru Sociālā dienesta darbiniekiem “Atkarīgo personu atveseļošanās iespējas”. Narkoatkarības pārvarēšanas palīdzības punkta (NPPP) vadītāja Madara Lapsa pastāstīja par atkarīgo personu atveseļošanās procesa secīgumu un atkarīgo personu motivācijas programmām.

Par narkotiku radītā kaitējuma mazināšanas programmām informēja Laila Dūna, NPPP medicīnas māsa. Par atkarību ārstēšanas iespējām un valsts nodrošināto psihosociālo rehabilitāciju atkarīgām personām pastāstīja NPPP sociālā darbiniece Sigita Čirkše. 

Par anonīmo kustību pašpalīdzības grupām Liepājā – AA (Anonīmie Alkoholiķi), AlAnon (Anonīmie līdzatkarīgie), PAB (Pieaugušie Alkoholiķu Bērni), ANĒ (Anonīmie Nesamērīgie Ēdāji) informēja
to sadraudzību pārstāvji.
Par to, kā izprast atkarīgā domāšanu un rīcību, savā pieredzē dalījās Guntis Ivanovskis,NPPP brīvprātīgais darbinieks ar ilgstošu pieredzi darbā ar atkarīgajiem, bijušais atkarīgo rehabilitācijas centra darbinieks Vladimirs Iļjins, draudzes „Dieva Ģimene” mācītājs, bijušais atkarīgo rehabilitācijas centra klients un vēlāk – direktors.

PASTĀSTI CITIEM: