27. oktobrī Liepājas Latviešu biedrības namā jau astoto gadu pēc kārtas notika tradicionālais Liepājas pensionāru biedrības rīkotais konkurss “Gadi nav šķērslis” – rudenīgi skaists koncerts, kurā pulcējās seniori no visas Kurzemes, kuriem patīk dziedāt, dejot, muzicēt un dzejot, kā arī viņu atbalstītāji._mg_3195

Konkursam bija pieteikušies 24 dalībnieki Liepājas, Grobiņas, Dunalkas, Nīcas, Saldus, Embūtes un citiem Kurzemes novadiem. Koncerta apmeklētājiem bija iespēja noskatīties un vērtēt 16 dažādu žanru priekšnesumus – uzstājās pieci dziedātāji, trīs dejotāju pāri, mūziķi un komponisti, dzejnieki un daiļlasītāji. Katrā no nominācijām tika noteikts uzvarētājs.
Žūriju vadīja pensionāru biedrības valdes locekle Ausma Freimane, konkursantus vērtēja deju pedagoģe Daiga Čabovska, vokālā pedagoģe Ivonna Šakale un aktrise Ilga Martinsone.
Seniorus sveica Liepājas Domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.
“Gan liepājniekiem, gan tuvāko novadu senioriem konkurss “Gadi nav šķērslis” ir lieliska iespēja kaut uz īsu brīdi aizmirst ikdienas rūpes, priecāties par savu un savu kolēģu veikumu. Arī ikdienā redzam, ka mūsu seniori ir sabiedriski aktīvi – iesaistās pašvaldības rīkotajās publiskajās apspriešanās, aktīvi pauž viedokli par to, ko Liepājā vajadzētu mainīt vai uzlabot. Lielu paldies vēlos teikt Pensionāru biedrības vadītājai Astrīdai Vērdiņai, kura neatlaidīgi vairāku gadu garumā rūpējas par pilsētas senioriem,” senioru aktivitātes pozitīvi vērtē Gunārs Ansiņš.
Konkursa “Gadi nav šķērslis” laureāti
Nominācijā “Dziedātāji” – Biruta Šulme un Aivars Brālis ar Aleksandra Jasjukeviča ar dziesmu “Es mīlu Latviju savu”;
Nominācijā “Dejotāji” – Skaidrīte Bunka un Ilgvars Bezmers;
Nominācijā “Mūziķi” – akordeoniste Tamāra Paure ar Alberta Vosena skaņdarbu “Flick Flack”;
Nominācijā “Daiļlasītāji” – Larisa Nazārova ar Olgas Bergholcas dzejoli “Es nemīlu”;
Nominācijā “Komponisti” – Valērijs Okatjevs ar dziesmu “Koncerta beigas”;
Skatītāju simpātiju balva – saksofonistam Artim Ādmīdiņam.

Gunta Jākobsone,
sabiedrisko attiecību speciāliste,
m.t. 29106561
guntaj@dome.liepaja.lv
guntaj@liepsd.lv
www.liepaja.lv

PASTĀSTI CITIEM: