7. martā liela rosība bija Latviešu biedrības namā, kur jau ceturto reizi, kā ik pavasari, norisinājās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) organizētais starptautiskais darba gadatirgus “Darbs un karjera 2017”. Liela liela daļa vakanču gadatirgus apmeklētāji mājup devās ar smaidu, jo bija atraduši meklēto.

Jau pirmās vakanču gadatirgus stundas laikā to bija paspējuši apmeklēt tūkstošiem interesentu.
Darba meklētājiem šopavasar kopumā Latvijā tiek piedāvātas vairāk nekā 1200 brīvās darba vietas. Liepājā darba devēji piedāvā tādas vakances, kā administrators, apsardzes darbinieks, bārmenis, eksporta menedžeris, galdnieks, glābējs, elektromontieris, kasieris, kempinga administrators, krupjē, maiznieks, mārketinga speciālists, menedžeris, metālapstrādātājs, metālapstrādes darbgaldu operators, metinātājs, pakotājs, pārdošanas speciālists, pavārs, ražošanas iekārtu operators, ražošanas konstruktors, telefonists, veikala pārdevējs, viesmīlis, virtuves palīgs u.c.
Gadatirgus apmeklētājiem bija iespēja iepazīties arī ar ārvalstu darba devēju piedāvātajām vakancēm un darba intervijās pārrunāt nodarbinātības iespējas, kā arī saņemt konsultācijas par darba, izglītības, karjeras un biznesa iespējām citās Eiropas valstīs, piemēram, Vācijā, Norvēģijā u.c.

PASTĀSTI CITIEM: