Lai palīdzētu cilvēkiem, kuri ir cietuši no ugunsgrēka vai dabas katastrofas, Latvijā izveidots labdarības fonds ”Pēc ugunsgrēka”. Šā fonda dibinātāji ir cilvēki ar ugunsdzēsēja darba pieredzi. Fonda mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību tam, cik grūti ir atgūties pēc tik briesmīga notikuma kā ugunsgrēks.

Ka pierāda prakse, ugunsgrēka cietušajiem nepieciešams pilnīgi viss. Fondam ir sava aprīkota noliktava, kur var ziedot sadzīves priekšmetus un tehniku.

Kā informē fonda pārstāvji, fonds tika izveidots, lai palīdzētu materiāli un pēc iespējas finansiāli cilvēkiem, kuri cietuši no ugunsgrēka. Labdarības fonda “Pēc ugunsgrēka” galvenais darbības virziens ir materiālās un finansiālās palīdzības sniegšana ugunsgrēkā cietušiem cilvēkiem.

Labdarības fonda pārstāvji informē, ka viņi apvieno to cilvēku pūles, kuri nav vienaldzīgi pret grūtā situācijā nokļuvušiem līdzcilvēkiem, palīdzot pārdzīvot negaidītas grūtības un atgriezties pilnvērtīgā dzīvē.
Lai pieteiktos palīdzības saņemšanai, nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu mājas lapā www.pecugunsgreka.lv
Savukārt, ja kāds grib palīdzēt grūtā situācijā nonākušiem cilvēkiem, būs laipni gaidīts fonda noliktavā Buļļu ielā 45, Rīgā, darba dienās no plkst. 9:00 līdz plkst. 18:00.

Lūgums iepriekš sazināties ar mums pa tālruni: +371 20 110 020

PASTĀSTI CITIEM: