Šodien, 2. augustā tiek atklāta Latvijas Anonīmo alkoholiķu sadraudzības vasaras nometne ģimenēm un draugiem “Gatavība atvērties pārmaiņām”.


Nometne notiks no 2. līdz 6. augustam Nīcas pagasta viesu namā “Šķilas” un tās laikā varēs piedalīties Anonīmo alkoholiķu, Anonīmo līdzatkarīgo un citu 12 soļu sadraudzību sapulcēs, semināros, radošās darbnīcās, līksmoties diskotēkā un karnevālā, baudīt sauli, dabu un jūru.
Nometnē aicināti piedalīties ne vien Anonīmo alkoholiķu sadraudzības dalībnieki, bet ikviens, kurš cieš no kādas vielu vai procesu atkarības, kā arī šo cilvēku tuvinieki un draugi. Kā katru gadu, nometnē piedalīsies arī Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta Atkarību profilakses centra darbinieki. Atkarību profilakses centra telpās Flotes ielā 7 notiek trīs dažādu 12 soļu sadraudzību sapulces: Anonīmo alkoholiķu sapulce notiek svētdienās pulksten 17.00, Anonīmo līdzatkarīgo sapulce – ceturtdienās pulksten 18.00, Anonīmo spēlmaņu sapulce – svētdienās pulksten 14.00.
Anonīmie alkoholiķi ir sadraudzība, kur vīrieši un sievietes dalās savā pieredzē, spēkā un cerībās, lai atrisinātu savu kopējo problēmu un palīdzētu citiem atveseļoties no alkoholisma. Vienīgā prasība piederībai ir vēlēšanās atnest dzeršanu. Anonīmo alkoholiķu galvenais mērķis ir palikt skaidrā un palīdzēt sasniegt skaidrību citiem alkoholiķiem.
Vairāk informācijas par vasaras nometni un Anonīmajiem alkoholiķiem iespējams iegūt mājas lapā www.aa.org.lv

Madara Lapsa
Atkarību profilakses centra vadītāja
263080790, 63456120
madara.lapsa@liepsd.lv

PASTĀSTI CITIEM: