Trešdien, 15. novembrī Liepājas Olimpiskā centra Tango zālē bija pulcējušies vairāk nekā 200 Liepājas sociālajā jomā strādājošie no Sociālā dienesta un sociālajām institūcijām, lai tradicionāli reizi gadā satiktos un atzīmētu savus profesionālos svētkus – Sociālo darbinieku dienu.

Ikviens no 249 Sociālā dienesta un institūciju darbiniekiem ir pelnījis paldies mūsu profesijas svētkos, savā uzrunā uzsvēra Sociālā dienesta direktore Iveta Bartkeviča. Sociālā dienesta direktore īpašu paldies veltīja darbiniekiem, kuri papildus savam ikdienas darbam īsteno jaunas idejas un iniciatīvas, piemēram, Atkarību profilakses centrs ar daudzveidīgiem pasākumiem un Ģimenes atbalsta daļas darbinieki, iesaistot papildus apmācībā un motivējot darba meklējumiem cilvēkus, kuri ilgstoši bijuši bez darba.
Sociālā jomā strādājošajiem sveica Domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš, salīdzinot sociālā darbinieka darbu ar deputāta darbu –“ vieni mūs slavē, daļai šķiet, ka par maz ir kalpots, citi vēl saka, kāpēc tas vajadzīgs”. Ansiņš pateicās visiem par sociālajā jomā strādājošajiem, novēlot izturību un pacietību ikdienas darbā.
Darbiniekus sveica arī Domes deputāts, Sociālo lietu, veselības un sabiedriskās kārtības komitejas priekšsēdētājs Helvijs Valcis, kurš valsts svētku priekšvakarā uzsvēra, ka arī sociālajiem darbiniekiem bieži vien vajadzīgs Lāčplēša spēks. Sociālo lietu komisijas vārdā sociālo darbinieku saimi sveica deputāts Gints Ročāns.

Pasākuma otrajā daļā svētku dalībniekus sveica izrāžu apvienība “Panna” un aktieris Ainārs Ančevskis ar jaunāko komēdiju “Mačo” – stāstu par ideālu vīrieti, kas bija laba smieklu deva svētku ikvienam svētku dalībniekiem.

Eiropas sociālo darbinieku dienas aizsākumi meklējami pirms vairāk nekā 20 gadiem, tā ik gadu tiek atzīmēta novembra otrajā otrdienā.

Gunta Jākobsone,
Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste,
m.t. 29106561
gunta.jakobsone@liepaja.lv
www.liepaja.lv

 

 

PASTĀSTI CITIEM: