14.decembrī LOC Rožu zālē notika Liepājas domes Sociālā dienesta organizētais tradicionālais

Eņģeļu figūras skatlogā.

koncerts “Ziemassvētku brīnumu gaidot”, kurā piedalījās cilvēki ar īpašām vajadzībām un viesmākslinieki – Liepājas BJC Mūsdienu deju studija “Dzintari” un Netradicionālo deju studija “Arabeska”.

Šis emocionāli sirsnīgs koncerts jau 15 gadus pulcē plašu draugu, skatītāju un atbalstītāju pulku. No koncerta dalībniekiem staro patiess prieks un gandarījums par iespēju parādīt savas prasmes un iespēju tikties ar draugiem un skatītājiem.

Koncertā uzstājās: Liepājas Kristīgās pirmsskolas izglītības iestādes grupa „Cerībiņa”; Sociālā dienesta Veco ļaužu dzīvojamās mājas vokālais ansamblis „Dālijas”; Liepājas Speciālā internātpamatskolas audzēkņi, Liepājas Neredzīgo biedrības dalībnieks Vladimirs Istļajevs un Kaspars Rudzroga, Sanija Roze, Krista Knause, Sociālā dienesta Dienas centrs personām ar garīgās attīstības traucējumiem, Latvijas Nedzirdīgo Savienības Liepājas reģionālā biedrība, Valsts sociālās aprūpes centra „Kurzeme” filiāles „Iļģi” un Valsts sociālās aprūpes centra „Kurzeme” filiāle „Aizvīķi” pašdarbnieki, sabiedriskā Labuma biedrība “Cerība. Ticība. Mīlestība.”.

 

 

Gunta Jākobsone,

Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste,

m.t. 29106561

gunta.jakobsone@liepaja.lv

www.liepaja.lv

 

PASTĀSTI CITIEM: