27. decembrī Liepājas Bērnu un jaunatnes centra mājīgajā “Vaduguns” zālē Ziemassvētkus pirmo reizi kopīgi aizvadīja Liepājas audžuģimenes. Svētku pasākumu rīkoja Ziemassvētku rūķi no biedrības “World Culture Society” sadarbībā ar Liepājas domes Sociālo dienestu un audžuģimeņu biedrību “Estere”. Uz pasākumu bija aicināti 75 bērni un 39 vecāki no 22 audžuģimenēm, kurās audzina Liepājas bērnus gan Liepājā, gan ārpus Liepājas.

Bērniem un vecākiem bija iespēja noskatīties ceļojošā leļļu teātra “Maska” Ziemassvētku izrādi ar meža zvēriem un Puteklīti, pēc tam kopā ar Ziemassvētki vecīti iet rotaļās. Bērni un arī viņu mammas un tēti saņēma dāvanas, kuras bija sarūpējuši pasākuma atbalstītāji – tirdzniecības centrs “Ostmala”, Ŗoyal Fitness no Fontaine Royal un friziere Ruta Vasiļjeva.
Audžuģimenes kopā ar bērniem bija sagatavojušas arī savus priekšnesumus – Ziemassvētku dzejolīšus, dziesmas, vēlot laimi un saticību katrā mājā.
Pasākuma rīkotāji saka paldies visiem, kuri atbalstīja šo emocionāli piesātināto un sirsnīgo pasākumu – “Ganību māja”, VENDEN, Amserv Liepāja, Melgaiļskolas bigbendam, Ceļošam leļļu teātrim ar tā vadītāju Pēteri Trupu, Liepājas Bērnu un jaunatnes centram!
Sociālais dienests pateicas pasākuma rīkotājiem un iedvesmotājiem Edijam Klaišim un Aināram Jermačenko!

PASTĀSTI CITIEM: